jak zdemontować wkładki zamka i stacyjki w O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sedes
    Classic
    • 2011
    • 10

    jak zdemontować wkładki zamka i stacyjki w O2

    Szkoda, a czy to czasem nie był ten policjant ?

    http://www.youtube.com/watch?v=9BiwuX1LiG0[/b]
  • piterb73
    Classic
    • 2010
    • 7

    #2
    jak zdemontować wkładki zamka i stacyjki w O2

    Witam
    Mam poważny problem i proszę o pomoc. Muszę wymienić wszystkie wkładki ponieważ został mi skradziony kluczyk. Pomoc serwisu wykończyła by mnie finansowo. W necie znalazłem ciekawe ofert ale aby potwierdzić czy te części pasują do mojego auta muszę wyjąć wkładki z zamka drzwi kierowcy oraz stacyjki i tu zaczynają się schody. Na forum znalazłem kilka tematów dot. tej kwestii ale żaden nie dotyczył O2. Jeżeli ktoś ma doświadczenia w tych tematach proszę o jakieś wskazówki. Czas nagli. Auto w garażu. Strach gdziekolwiek je zostawić, a odkodowanie zagubionego kluczyka skoro i tak trzeba zaraz kodować nowe nie ma sensu. Zdjęcia mile widziane.
    Pozdro

    Komentarz

    • morgh
      Drive
      • 2009
      • 90

      #3
      to nie jest takie proste !!!! wymienic wkladki w drzwiach to jest 10 min roboty stacyjka to tez chwila ale trzeba jeszcze zakodowac kluczyk to jest 300 zł koszt wkladek jak cos to odezwij sie na priv bo ja tez jestem z lodzi to moze pomoge

      Komentarz

      • piterb73
        Classic
        • 2010
        • 7

        #4
        Mimo że temat nie cieszy się dużą popularnością udziele odpowiedzi sam sobie, wpadnie to do archiwum może się komuś jeszcze przyda. Okazuje się, że O2 w kwestii wkładki drzwi sprawa wygląda PRAWIE identycznie jak w tych wszystkich przypadkach opisanych już na forum odnośnie O1 czy VW. Ta mała różnica polega na tym, że aby wyjąć wkładkę należy wykręcić niestety całkowicie śrubę która znajduje się z boku drzwi na wysokości wkładki oraz odkręcić ale już nie dokońca śrubę która jest z kilka cm niżej od tej pierwszej. To ona obraca pierściem trzymający wkładkę. Czyli zajrzeć trzeba pod obie zaślepki :twisted: . Uczulam, raczej nie próbujcie zdejmować z wkładki plastikowej osłony która od zewnątrz ją zasłania :twisted: . Wkładka musi wyjść razem z nią (osłona w niczym tu nie przeszkodzi) a jej zatrzaski są tak wymyślone że zdejmowanie jej na upartego musi skończyć się ułamaniem któregoś z nich. Co do stacyjki jeszcze tego nie rozpracowałem więc moje wołanie o pomoc cały czas aktualne. :lol:

        Komentarz

        Pracuję...